Naszą współpracę możemy ograniczyć do przekazania zdjęć w formie cyfrowej, ale mogę również zaproponować szeroką gamę form ich wydruku. Poniżej zamieściłem opisy różnych możliwości, a o szczegółach chętnie opowiem osobiście. Możemy się spotkać i wtedy będzie okazja do "dotknięcia" różnych form wydruku. W Twoje ręce mogę przekazać:

- Odbitki (+opakowania) - w różnych formatach (od 10x15cm do plakatu 60x90cm) na profesjonalnych papierach fotograficznych. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania pudełka na odbitki. Takie opakowania wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Mogą mieć oprawy drukowane, z eko-skór, tkanin a nawet z drewna.

- Obraz na płótnie (Canvas). Obraz ze zdjęcia? To wydruk na płótnie z wyraźną strukturą. Płótno naciągane jest na drewnianą ramę a w Twoje ręce trafia gotowy do zawieszenia obraz. Ta forma dostępna jest w rozmiarach od 30x40 cm do 50x70 cm.

- Fotoksiążka PRO - niezwykła precyzja druku atramentowego zapewniona przez najnowocześniejszą drukarkę fotograficzną pozwala na przygotowanie fotoksiążki spełniającej oczekiwania co do szczegółowości zdjęć i odwzorowania ich kolorów. Otwierana prawie na płasko dzięki specjalnemu połączeniu stron za pomocą przezroczystej tasiemki.

- Album PRO - wyjątkowy album ze sztywnymi, twardymi stronami otwieranymi na płasko. Albumy wykonane są ręcznie, z dbałością o każdy detal. Przeglądanie takiego albumu ślubnego, dziecięcego, rodzinnego czy komunijnego da Ci dużo radości. Album może mieć spersonalizowaną okładkę z eko-skóry lub aksamitu, ozdobioną grawerem. 

Każdy projekt albumu wykonuję indywidualnie z wybranych przez klienta zdjęć a do druku wysyłam go dopiero po akceptacji projektu. Albumy dostępne są w kilku formatach (20x20, 30x30 i 30x40cm) - pojedynczo i w promocyjnych zestawach. Standardowo posiadają 20 stron (10 rozkładówek), natomiast zwiększenie ilości stron albumu nie stanowi problemu.

Wycena indywidualna zależy od wybranej formy wydruku i liczby zamówionych egzemplarzy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo
© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo