Jestem zawodowym fotografem i wielkim pasjonatem reportażu oraz zdjęć artystycznych. Umiejętności i kompetencje zawodowe zdobywałem w Akademii Fotografii oraz w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Zamiłowanie do fotoreportażu to podstawa mojej pracy podczas wydarzeń – ślubów, komunii, eventów. Jest to szczególny rodzaj zdjęć, który wymaga wyjątkowego wyczucia chwili i umiejętnego, dyskretnego towarzyszenia. Wyeksponowanie piękna stawiam sobie za cel wykonując fotografie dla biznesu czy zdjęcia architektury. Z przyjemnością robię też zdjęcia w szkołach i przedszkolach – to jest żywioł! Małe modelki i modele to wyzwanie, które lubię podejmować! A doświadczenie z dwójką moich dzieci bardzo mi w tym pomaga.

Najbardziej cieszy mnie to, że moja praca sprawia mi frajdę. Lubię ludzi. Fascynuje mnie to, że fotografia pozwala ludziom spojrzeć na siebie samych z innej perspektywy, zauważyć w sobie coś, czego wcześniej nie dostrzegali. Zapisywanie wspomnień i zatrzymywanie czasu to magiczne aspekty mojego zawodu.

Mieszkam na warszawskim Ursynowie, ale pracuję na terenie całej Polski. Zapraszam do obejrzenia portfolio.

O Mnie

Nazywam się Radek Orzeł i jestem fotografem z Warszawy

Jestem zawodowym fotografem i wielkim pasjonatem reportażu oraz zdjęć artystycznych. Swoje umiejętności i kompetencje zawodowe zdobywałem w Akademii Fotografii oraz w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Pracuję jako reporter i fotosista m.in. na planach produkcji telewizyjnych TVN. Na warszawskim Mokotowie prowadzę studio, w którym wykonuję sesje modowe, portretowe, ciążowe, dziecięce oraz zdjęcia reklamowe i produktowe. Realizuję także sesje plenerowe.

Zajmuję się również realizacją reportaży okolicznościowych, a zwłaszcza fotografią ślubną. Jest to szczególny rodzaj zdjęć, który wymaga wyjątkowego wyczucia chwili i znajomości wielu technik. W dniu ślubu jestem z Wami przez cały dzień, od przygotowań po zabawę weselną, a później również podczas sesji w plenerze. Towarzyszę Wam w tych wyjątkowych momentach i robię wszystko, by powstające zdjęcia ślubne najpełniej oddawały szczególne emocje towarzyszące tym chwilom.

Nie ograniczam się do Warszawy i okolic. Pracuję na terenie całej Polski, z przyjemnością i zainteresowaniem uwieczniając na zdjęciach ślubnych miejsca i plenery ważne dla Młodej Pary.

Fotografia, zwłaszcza ślubna i portretowa, jest dla mnie pasją i radością. Wypełnia moje życie, od niedawna zgodnie dzieląc się miejscem z rodziną, która jest dla mnie oparciem i inspiracją oraz muzyką, która towarzyszy mi całe życie. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do kontaktu ze mną.

© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo
© Radek Orzeł Fotografia. All rights reserved.
Code by Vezo